sken

JACUZZI
JACUZZI

Blahodárne účinky vody na organizmus sú známe ľudstvu už po tisíročia. Aj priemernému znalcovi histórie sú známe kúpele postavené v starovekom Grécku a neskoršie Rímanmi. Archeologický priezkum dokázal, že kúpanie sa v horúcich minerálnej prameňoch využívali na liečenie niektorých chorôb aj v iných kultúrach a spoločnostiach, ako napríklad v Babylone a využívali ich aj Americkí Indiáni.

čítaj viac
MASÁŽE
MASÁŽE

Predstavuje systém masážnych hmatov a pohybov, vďaka ktorým sa uvoľňuje masírované svalstvo, rozšíria sa krvné vlásočnice zvyšuje sa prekrvenie. Masáž podporuje vlastné regeneračné schopnosti tela, prináša pocit uvoľňenia a pôsobí celkove relaxačne.

 

čítaj viac
SAUNY
SAUNY

Pôsobenie sauny na organizmus je mnohostranné. Vplyvom vysokej teploty (60 až 110 °C, minimálna vlhkosť vzduchu 10 – 30 %) dochádza predovšetkým k značnému prekrveniu kože. Sauna do nemalej miery reguluje krvný tlak (osoby s vyššími hodnotami krvného tlaku sa musia saunovať veľmi opatrne) a telesná teplota sa priemerne zvyšuje o 1 – 2 °C.

čítaj viac

Kontakt

Adresa:

Považanova 2, Bratislava Dúbravka

TELEFÓN A OBJEDNÁVKY (počas otváracích hodín):

+421 902 517 779

EMAIL:
relaxworlds@gmail.com

Budeme radi ak nám napíšete podnety alebo návrhy na zlepšenie a skvalitnenie ponúkaných služieb prostredníctvom emailu. Vopred ďakujeme.

<form action="?" method="post" id="contact-form"><input type="hidden" name="run" value="content" /><input type="hidden" name="lang" value="sk" /><input type="hidden" name="id" value="9900" /><input type="hidden" name="session_id" value="sgjb6j44ui8cbmio2e371clk94" /><label for="frm[meno]">Vaše meno*</label><input type="text" name="frm[meno]" value="" size="50" /><label for="frm[email]">E-mail*</label><input type="text" name="frm[email]" value="" size="50" /><label for="frm[telefón]">Telefón</label><input type="text" name="frm[telefón]" value="" size="50" /><label for="frm[predmet spravy]">Predmet správy*</label><input type="text" name="frm[predmet spravy]" value="" size="50" /><label for="frm[správa]">Poznámka</label><textarea name="frm[správa]"></textarea><img src="/common/seccode.php" alt="Security code" /><label for="sesscode">Zopakujte kód*</label><input type="text" name="sesscode" /><button type="submit" name="send">Odoslať</button></form>